DnnForge - NewsArticles
30
نشان تاييد Toms Hardware براي روتر ايسوس
چکیده: ر اساس اطلاعات ارائه شده در وب سايت‌ها مختلف شرکت ايسوس توانست در بررسي که توسط سايت معروف Toms hardware در زمينه محصولات شبکه بي‌سيم انجام شود نشان Elite اين سايت معروف را به علت کيفيت و کارایي بالاي روتر قدرتمند جديد RT-AC66U کسب کند. ادامه »
29
ایسوس ترنسفومر آیو یعنی؛ ویندوز و اندروید با هم
چکیده: به نظر می‌رسد پیوستگی این روزها در دنیای دستگاه‌های دیجیتال دارد به اوج خود می‌رسد و نمونه فوق العاده و عجیب از این دسته را می‌توان به محصول جدید ایسوس در CES 2013 اختصاص داد. ایسوس ترانسفومر آیو (Asus Transformer AiO) دستگاه عجیب و غریبی است که می‌توان هم به عنوان یک پیسی رومیزی و هم به عنوان تبلت از آن استفاده ک... ادامه »
24
گوگل خواستار باز شدن فضای وب در کره شمالی است
چکیده: ریک اشمیت، رئیس شرکتگوگل از کره شمالی خواسته که به انزوای خودساخته اش پایان دهد و به شهروندانشاجازه استفاده از اینترنت را بدهد. او پس از بازدید از پیونگ‌یانگ،پایتخت کره شمالی، در سخنانی گفت که کره شمالی از نظر اقتصادی کماکان از دیگرکشورها عقب خواهند ماند، مگر آنکه آزادی اینترنت را پذیرا شود. ادامه »
24
سرگذشت مرورگرها در 2012
چکیده: سال ۲۰۱۲ به پايان رسيد؛ سالي كه در زمينه وب اتفاقات زيادي افتاد. يكي از مواردي كه در اين سال تغييرات زيادي را تجربه كرد، مرورگرهاي وب بودند. راه‌اندازي‌هاي جديد، سرويس‌هاي آنلاين را به جاي نرم‌افزارهاي بسته‌بندي‌شده (پكيج‌هاي نرم‌افزاري) اجرا مي‌كنند. توليدكنندگان و سازندگان مرورگرها با هم رقابت مي‌... ادامه »
24
اپل شكايتش را از سامسونگ پس گرفت
چکیده: بر اساس توافق به عمل آمده، قرار شد اپل شكايت خود را بابت گوشي جديد سامسونگ گلگسي S3mini پس بگيرد به شرطي كه سامسونگ اين گوشي را در بازار آمريكا به فروش نرساند. ادامه »
24
كاهش درآمد تيم كوك
چکیده: مديرعامل اپل ـ تيم كوك ـ در سالي كه گذشت 17/4 ميليون دلار درآمد كسب كرد كه نسبت به سال 2011 به ميزان 9/98 درصد كاهش يافته است. البته درآمد او رقمي بالغ بر 378ميليون دلار مي‌شد كه بيشتر از سود حاصل از ارزش سهام است. ادامه »
تمام حقوق این سایت برای دادکاران وستا محفوظ است شرایط استفاده قوانین